головнановинипошукредакціяконтакти
     Рік: 2005   Число: #4(17)
пошук по сайту
Хоменко Олександр - Трубіж тривоги нашої (на сім десятиліть Бориса Олійника)

У статті автор показує постать Б. Олійника, як людини, що стоїть на захисті справедливості. Він належить до покоління , яке приходило у світ без „паспорту”, без запрошення, без ювілейних маршів. Олійник завжди був у числі перших. Це особистість, яка впевнено йде наміченим шляхом і яка уперто не бажає вчитися ходити строєм, незважаючи ні на що.Як пише автор статті, він залишається знаковою постаттю, яка фокусує на собі суспільну увагу і яка є фігурою на політичній шахівниці.

В статье автор раскрывает личность Б. Олийника, как человека, который стоит на защите справедливости. Он принадлежит к поколению, которое приходило в мир без „паспорта”, без приглашения, без юбилейных маршей. Олийник всегда был в числе первых. Это личность, которая уверенно идет намеченным путем и которая упрямо не желает учиться ходить строем, невзирая ни на что. Как пишет автор статьи, он остается знаковой фигурой, которая фокусирует на себе общественное внимание и которая является фигурой на политической шахматной доске.

In the article author describes personality of Borys Oliynyk as a man who defences justice. He belongs to the generation which came into the world without „passport”, without invitation, without anniversary marches. Oliynyk always ranks among the first. He is a person who steadily goes by planned way and who stubbornly does not want to go in a row. As author noted he remains a man who focuses public attention and who is a prominent figure on political chess-board.

читати далі »

Пасемко Іван - Академік Євген Федоренко знову в Україні

Відомий американський україніст академік Євген Федоренко, він же вчений секретар УВАН у США (Нью-Йорк), Голова Управи Шкільної Ради при Українському Конгресовому Комітеті Америки (Нью-Йорк), головний редактор часопису "Рідна Школа" (Нью-Йорк, США), член багатьох українських громадських організацій у США та в Україні, дійсний член кількох Академій у США та в Україні наприкінці серпня та на початку вересня 2005 року знову перебував в Україні, щоб узяти участь у презентації його книжки...

читати далі »

Ренке Тетяна - Геннадій Удовенко – дипломат і політик

Бувають люди, біографії яких настільки пов’язані з розвитком держави, що за ними можна писати історію...

читати далі »

Ренке Тетяна - Розмова з Анатолієм Конверським

А.Є.Конверський – автор низки підручників з логіки (1998, 2000, 2004), наукових праць, серед яких монографії: "Проблема обґрунтування в логіці та методології науки" (1985) й "Теорія та її обґрунтування"(2001)...

читати далі »

Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet