головнановинипошукредакціяконтакти
     Рік: 2010   Число: #3(36)
пошук по сайту
Фігурний Юрій - Проблема виникнення Київської Русі у сучасних українознавчих дослідженнях

Співавтор

Оксана Висовень - кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та культури України Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди

Рецензія на працю В. Барана «Кий, Щек і Хорив, сестра їх Либідь та пракорені українського народу». – К.: ТОВ «Атлант ЮЕМСІ», 2007. – 64 с.)

читати далі »

Гомотюк Оксана - Підсумкове дослідження важливої історіографічної проблеми

Рецензія на монографію І. Мищака «Інкорпорація та радянізація західноукраїнських земель (1939 – початок 1950-х рр.): історіографія» / І. М. Мищак (наук. ред. Я. С. Калакура). – К.: інститут законодавства верховної ради України, 2010. – 509 с.

читати далі »

Фігурний Юрій - Шлях до фахового опановування англійської мови молодими вченими-українознавцями

Співавтор

Оксана Висовень - кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та культури України ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Рецензія на книгу «Навчально-методичний посібник з курсу англійської мови для аспірантів із спеціальностей українознавчого спрямування». – автор і упорядник Семенова О.В. – Тернопіль: Джура, 2010. – 256 с.)

читати далі »

Ванчура Юліана - Жити вчорашнім днем не можна –потрібно рухатися тільки вперед!

12 серпня 2010 р. у залі засідань вченої ради Національного науково-дослідного інституту українознавства відбулася зустріч із Постійним представником України при ООН Юрієм Сергеєвим, позаштатним радником Президента України Миколою Маломужем, який до червня 2010 р. очолював Службу зовнішньої розвідкиУкраїни, а також кандидатом філологічних наук, старшим науковим співробітником ННДІУ Наталією Івашиною.

читати далі »

Таровська Олена - Трипільське коло «Вогонь»

1–4 липня 2010 р. у містечку Ржищеві Київської області відбувся ІІІ Міжнародний екокультурний фестиваль «Трипільське коло».

читати далі »

Сікорський Петро - Українознавству – зелене світло до школи

Львівське крайове товариство «Рідна школа» закінчило підготовку і видання навчальних посібників з українознавства для 5–12 класів. Навчальні посібники для 10–12 класів з українознавства презентувалися на ІІІ Всеукраїнському педагогічному конгресі у грудні 2009 р.

читати далі »

Кононенко Петро - А чи з неба гроші?!

Творчість – це завжди пошук: сутності, правди-істини, добра і краси, відповіді на питання призначення людини і слова. А тому завжди істинне новаторство і в змісті, і в формі...

читати далі »

Кононенко Петро - Рецензія на навчально-виховний посібник Л.Чолану «Уроки з народознавства в 1–4 класах»

Республіка Молдова, м.Бельці: видавничо-поліграфічна фірма «Maxiprintnord», 2008. – 208 с.

читати далі »

Бердник Громовиця - «Не можуть бути народи вільними, допоки душі людські в полоні...»

Друком вийшов заключний том літературної серії «Всесвіт Олеся Бердника».

читати далі »

Пономаренко Ангеліна - «…Людина людині повинна світити»

Рецензія на працю Степаненка М.І. «Літературний простір «щоденників» Олеся Гончара: монографія». – Полтава: ТОВ «АСМІ», 2010. – 528 с.

читати далі »

Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet