головнановинипошукредакціяконтакти
     Рік: 2013   Число: #2(47)
пошук по сайту
Савченко Григорій - Рецензія на книгу «Український парламентаризм на еміграції. Державний центр УНР: документи і матеріали, 1920–1992»

на книгу «Український парламентаризм на еміграції. Державний центр УНР: документи і матеріали, 1920–1992» / упорядник В. Яблонський. – К.: видавництво імені Олени Теліги, 2012. – 840 с.

читати далі »

Фігурний Юрій - Давньоіндоєвропейські воїни-звірі в українознавчому вимірі

рецензія на монографію Антона Бондаренка «Культ воїна-звіра в мілітарних традиціях на території України». – К., 2013. – 172 с.

читати далі »

Чирков Олег - Українські земля і люди у загальносвітовому історичному процесі на сторінках атласу «Історія світу»

рецензія на книгу «Історія світу: атлас / Д. Паркер; пер. з англ. Н. Сивак, О. Ходзінська». – К.: ДНВП «Картографія», 2008. – 192 с.; іл.

читати далі »

Ігнатенко Ірина - Українці в канадських преріях

рецензія на книгу Р.-Б. Климаша «Українська народна культура в канадських преріях» / за ред. Марини Гримич. – К.: Дуліби, 2013

читати далі »

Мушинка Микола - Найвизначніша монографія про музичну культуру закордонного українства

рецензія на монографію Г. В. Карась «Музична культура української діаспори у світовому часопросторі ХХ століття». – Івано-Франківськ: Типовіт, 2012. – 1164 с.

читати далі »

Науменко Лідія - Не плямуйте душі суєтою

Щойно побачила світ збірка поезій «Мальований хрест» (Ієромонах Пафнутій. Мальований хрест: Збірка поезій. – К.: Наша культура і наука, 2013. – 160 с.). З благословення Високопреосвященнішого Павла, Митрополита Вишгородського і Чорнобильського, намісника Києво-Печерської лаври, як зазначено в книзі.

читати далі »

Тимошик Микола - Український світ ченця, журналіста, письменника

Однієї теплої осінньої днини в тихій обителі Китаївської пустині, в якій від прадавніх часів усамітнювалися поодинокі києво-печерські насельники, опинився незвичний чернець. Молодий, русявий, голубоокий, гарний на вроду, спокійний на вдачу...

читати далі »

Пафнутій Ієромонах - Вірші

Починається осінь туманна – Не досягне до неба рука. Мов небесна негадана манна Ллється покотом сива ріка.

читати далі »

Толочко Денис - «Південь України: етноісторичний, мовний, культурний та релігійний виміри»: IV Міжнародна наукова конференція (Одеса, 26–27 квітня 2013 року)

Питання етноісторичного, мовного, культурного та релігійного розвитку південного регіону є одним із ключових питань державної політики України. Особливість Півдня України полягає в її поліетнічності, багатомовності, культурній мозаїчності та наявності різних релігійних конфесій. Південь України – це регіон, який суттєво відрізняється від інших регіонів України за національним складом населення. Складність питання етноісторичного, мовного, культурного та релігійного розвитку південного регіону України пояснюється його багатогранністю та надмірною заполітизованістю.

читати далі »

Бойко Світлана - Участь науковців ННДІУВІ у ХІІІ науково-практичній конференції «Громадська взаємодія як екзистенція демократичного суспільства»

23 травня 2013 р. у ВНЗ «Національна академія управління» відбулася ХІІІ науково-практична конференція «Громадська взаємодія як екзистенція демократичного суспільства», яка була проведена у рамках суспільно-наукового проекту «Духовні цінності українського народу у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я».

читати далі »

Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet